Asansörlü Taşımacılık

İlerleyen ve gelişen teknolojilerle birlikte evden eve nakliyat sektörünün de büyük bir başarı kazandığı görülmüştür. Örnek vermek gerekirse taşımacılık sırasında asansörün kullanımıdır. Avantajları arasında;

  • Eski binalara ait merdivende bulunan boşluklarının dar yapılmış olması ve yeni inşa edilen binaların da çokça yüksek katlardan oluşması nedeniyle nakliyat hizmetini kötü durumlarla karşı karşıya bırakmaktaydı.
  • Böylelikle asansörle yapılan  nakliyat taşımacılık hizmeti geldikten sonra yukarıda bahsedilen durumlarla karşı karşıya kalınmaması imkan oldu ve yapılan hizmet kolaylaştı.
  • Asansörlü Nakliyat hemen her ilde çokça uygulanmaktadır. Fakat fiyatı sebebiyle kullanımı azdır. Bu nedenle de müşteriler tarafından firmamız içerisinde önde gelen seçenekler arasında yer almaz.
  • Pahalı olmasının yanı sıra aynı zamanda taşınan eşyalara minimum hasar verir veya hiç hasar vermez.
  • Çeşitli eşyaların taşımacılığını yapan firmaların internet sitelerinde; aradığınız nakliyat özelliklerini, ev ve iletişim adreslerinizi, taşınacak eşya bilgilerinizi, yaşadığınız veya yaşayacağınız şehrinizi de yazarak fiyat ücreti hususunda teklif alabilirsiniz.
  • Bu işlemler büyük dikkat ile yapılan ve gönülden emek verilen faaliyetlerden olduğu için, hemen hemen çoğu firmanın fiyatları aynıdır. Rekabetten dolayı fiyatlarda aşağı yukarı oynamalar görülür.
  • Eğer eşya taşımacılığının bedelini karşılayabilirim düşüncesinde iseniz asansörlü taşımacılığı kullanmak en mantıklısı olacaktır.
  • Ofis veya büro ortamlarında bulunan koltuk, masa, tablo, arşiv belgelerini vb. eşyaların doğru ambalajlama hususunda, taşıma hizmetinde en önemli olan şey evrakların karışma olmaması durumudur.
  • Genellikle ofis ve bürolarda önemli yazışmalar ve sözleşmeler bulunur. taşıma sırasında bunların karışması yada yırtılma olması durumunda her iki taraf da bulunan firmayı oldukça güç duruma düşürür.

Asansörlü Taşımacılık Fiyatları

Asansörlü taşımacılık fiyatları farklı koşullara bağlı olarak hesaplanmaktadır. Taşınacak eşyaların mesafesi kat sayısı eşya sayısı gibi etmenler fiyat belirlemede etkilidir. Firmamız müşterileri memnuniyetini göz önünde bulundurarak müşterilerine en uygun fiyatları sunmaktadır. Binalarda eşyalar asansör yardımı ile araca yükleneceği için asansörlü taşımacılıkta fiyat diğer taşımacılığa nazaran maliyetlidir. Ancak firmamız en uygun fiyat garantisi ile sizlere en iyi hizmeti sağlamaktadır.