Depolama

Evden eve taşınmanızı kolay bir şekilde gerçekleştirebilmeniz amacıyla, firmamız sizlere uzman kadrosu ve tecrübesiyle hizmetini sunuyor. Bu hizmet içerisinde eşya depolama ve paketleme faaliyeti hususunda müşterilerinin beklentilerini karşılar. Müşterilerimize en iyi depolama hizmeti sağlayarak eşyalarınızın güvenli bir şekilde korunmasını sağlıyoruz.

Herhangi bir eşya depolama faaliyeti içerisinde, depolanan eşyaların hepsi toz, kir ve hafif nemli olma durumuna karşı korunur iken eşyaların taşıma esnasında meydana gelebilecek hasarlardan oluşur. Eşya depolama güvenli depo hizmeti ile geçmişten günümüze gelen tecrübesiyle sizlere depolama ile ilgili her sorununuza çözüm üretebilmektedir.

Eşya Depolama Faaliyetinin  Avantajları

Eşyalarınızı hizmet ile güvenliği sağlanırken, eşyaların aşırı nem almaması için uygun hava akışı uygulanmaktadır. Öncelikli olarak eşya depolama fiyat konusunda müşterilere kolaylık sağlamaktadır. Daha uygun fiyat garantisi ile her insanın ekonomik olarak depolama hizmetinden faydalanması sağlamamaktadır. Bunun yanında çeşitli indirim avantajları da belli dönemde müşterilere sunulmaktadır.

Avantajları arasında; yüksek seviye standartlarda güvenlik, en uygun hijyenik şartların sağlanmış olması, işinde profesyonel çalışma ekip ile hizmet, yüksek genişlikli araçlarımız, taşıma öncesi ve sonrasında müşteri memnuniyetinin karşılanması yer almaktadır. Bu avantajlar ile sizde depolama hizmetimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.

Eşya Depolama Alanlarının Özellikleri

Depolarımız kalite standartlarında olan eşyalarınıza gerek kısa süreli zamanda gerekse uzun süreli zaman diliminde kalitelerini ilk günkü gibi aynı kalacak ve sizi memnun edecek şekilde tanımlanmıştır. Depoların özelliği ile ilgili eşya depolama tavsiyesi alabilirsiniz.

Ev Eşyasının depolanması 3 kademeli basamaklardan oluşur.

  • Eşyalarınızı çıktığınız evden taşıyacağınızda alım yapılıyor.
  • Eşyaları paketleyerek ambalaj işine gidiliyor ve ambalajdan sonra depolanıyor.
  • Taşındığınız yeni evinizin kapısına kadar getiriliyor.

 

Evinizde kullanmadığınız, evin bir köşesinde yedekte tutulan yada lüzumsuz bulduğunuz eşyaları depolayabilirsiniz.

  • Tadilat Yaptıranlar; evinizde tadilat yaptırmak istediğinizde eşyaları geçici süreliğine depolayabilirsiniz.
  • Ev Değiştirip Taşıyanlar; evinizdeki eşyaların yerini değiştirmek istediğinizde, eşyalarınızı depolarda muhafaza edebilir ve yeni yerlerine tekrar varılmasını sağlayabilirsiniz.
  • Kalıcı Depo Arayanlar; evdeki eşyalarınızı olası tüm koşullara karşı çalışma prensibi ile çalışan depolarımızda dilediğiniz süre boyunca itimatla depolayabilirsiniz.