Ambalajlama ve Paketleme

Firmamız eski evinizden yeni evinize eşyalarınızın taşınması ile ilgili talebiniz doğrultusunda çalışılmaktadır. Bu talep doğrultusunda eşyaların toplanacak olduğu ortamda ve taşınacak olduğu mekanda firmamız ilk önce keşif işlemi yapmakta ve müşterilerine bu keşif sonucunda yapılan değerlendirmede, ambalajlamada kullanılan gerekli malzemeler ve şehir içi ulaşımda eşyaların nakliyesi için fiyat hakkında bilgilendirme yapmaktadır.

Taşınacak olan değerli eşyalarınızın üzerinde çizik, kesik vb. görüntüler olsun istemiyorsanız biraz pahalı bir ücretle ambalajlayarak paketleme ardından depolanması gerekiyorsa depolanır, depolanamıyorsa direk nakliye ile yeni eve gönderilir. Eşya ambalajlama hizmeti ile ürünleriniz dış ortamdan zarar görmemesi sağlanmaktadır. Firmamız en iyi şekilde ambalajlama işlemini yaparak ürünlerinizin dış ortamdan korunmasını sağlamaktadır.

Eşya Ambalajlama Hizmeti

Oturduğunuz evinizden yeni taşınacağınız olan evinize nakliye hizmeti verirken kullanılan sıfır karton koli, oluklu karton, üç katlı olma özelliğindeki çıt çıt balonlu naylon, kırılacak ve cam eşyalar için sıfır ambalaj kağıtları, kıyafetler için sıfır elbise poşeti, kullandıktan sonra iz bırakmayan şeffaf koli bandı, koltuk, halı vb. için hortum şeklindeki çıt çıt naylon kullanılmaktadır.

Bu ambalaj malzemelerinin hepsi birinci kalite ve çevre dostu olmasından dolayı maddiyat artmaktadır. Nakliye faaliyeti sırasında kullanılan kaliteli ambalaj malzemeleri ve işinin uzmanı olan profesyonellerle eşyalarınızı aldığımız gibi yeni evlere bırakmaktayız.  Eşya ambalajlama ev taşıma, ev yenileme gibi durumlarda ortaya çıkabilmektedir. Firmamız sizlere eşya ambalajlanması konusunda en iyi desteği sağlamaktadır.

Gıda Ürünleri Ambalajlama ve Depolama

Kahve makinası, mutfak robotları,  blenderler gibi makineler birlikte paketlenir ve her biri ambalaj kağıdına sarıldıktan sonra sıfır kutuya konulur, kutulardaki eşyaların aralarındaki boşluklar ise kağıtla doldurulur. Gıda ambalajlama ve depolama ile bozulabilecek ürünlerinizin paketlenmesini sağlayabilirsiniz. Firmamız özel ekipmanları ile gıda ve teknolojik ürünlerinizi titiz bir şekilde ambalajlayarak dışarıdan gelebilecek etmemelere karşı korunmasını sağlamaktadır.

Tabakların aralarında doldurma ve üzerine başka eşyaların yük binmemesi için kağıt veya çıt çıt poşetler  kullanılır.  Çamaşır makinesi, çamaşır kurutma makinesi, buzdolabı, derin dondurucu gibi beyaz eşyalar üç kata sahip balonlu naylon ile ambalajlanır.