Evden Eve Nakliyat

Evden eve taşımada firmamızın işlem sıralaması aşağıdaki gibi olacaktır.

  1. Öncelikle sökülmesi gereken mobilyalar sökülür. Koltuklar kanepeler, yataklar, beyaz eşyalarınız eşyalarınız gerekli olan malzeme ile paketlenir streç naylonla sarılıp. darbelere karşı havalı naylonla ambalajlanır.Ambalajlı olarak kamyona yüklenir. Taşınılacak yeni adrese de ambalajlı olarak çıkarılır. Yerleşmesi gereken odalara yerleştirildikten sonra üzerindeki ambalajlar alınarak eviniz oturuma hazır hale getirilir.
  2. Buzdolabı, fırın, çamaşır, bulaşık, kurutma makinesi, bombeli camlı vitrinler gerekli malzeme ile ambalajlanır.
  3. Yatak odası gardolapları demonte ettikten sonra gerekli malzeme ile paketlenir. İkinci adreste tekrar mobilyaların montajı yapılır.
  4. Bardak, yemek takımları, kristaller, aksesuarlar kâğıda sarılıp koli ve fıçılara yerleştirilir. Mobilyalarınız diğer tarafta yerleşince tekrar yerlerine konulur. Bizden sonra size vitrin içinde kendi ihtiyacınıza göre yerleştirmeniz kalır.
  5. Televizyon, video, müzik seti gibi elektronik cihazlar gerekli malzemelere sarılıp taşınması gerçekleştirilir.
  6. Çiçekler, büyüklüklerine göre koli ve fıçılara yerleştirilir.
  7. Taşınmadan dolayı herhangi bir hasar olması halinde tamir edilebilirse tamir; tamiri mümkün değilse bulunabilen bir şey olması kaydı ile yenisini alıp müşteriye teslim ediyoruz.

Ekip şefimiz izmir'de ki taşınma işlemi sonunda size çalışmamızla ilgili görüşlerinizi aldıktan sonra taşınma işlemi sona ermektedir.