Marangozlu Nakliyat

11.02.2022
Marangozlu Nakliyat

Günümüzde insanların taşınmak için birçok nedeni olabilir. Peki taşınmak isteyen bu insanlar, hangi model taşınma hizmetini daha iyi bulurlar? Müşterilerimizin modelini belirlediği hizmeti alabilmeleri için ne kadar ücret ödemeleri gerekir?

Nakliye işlemleri için bir çok metod tercih edilmektedir. Bu yöntemleri tercih edenler arasında genellikle kiracılar, ev veyahut işyeri sahipleri bulunur. Peki bu nakliye işlemleri için hangi metodla nasıl bir işlem uygulanır?

  1. Evini satan, evini yeni alan veyahutta evinde değişiklik isteyen kişiler; aşama olarak ilk önce firmamızla anlaşması yapılması itibariyle nakliye işlemleri için eşyaların alınacak ve götürülecek adresleri belirtilir. Buna uygun yol haritasının hazırlanması firmamız tarafından gerçekleştirilir. En kısa ve düzgün yollara sahip güzergahının belirlenmesi işleminin önemli etken haline getirilmesindeki neden, eşyaların deformasyonlara uğrama olasılığının azaltılmasını sağlamak, eşyaların yıpranma payını azaltarak kullanım ömrünün uzamasını sağlamaktır.
  2. Ayrıca gidilecek rotadaki durumda incelenir. Böylelikle müşterinin istediği sürede trafiğe takılmadan gidebilmesi sağlanabilir.
  3. Eğer eşyalar boyut olarak zor taşınabilecek durumda ise taşıma aracına uygun konumlandırılır.

Kurulumu, montajı, parçalarına ayırma işlemlerinin gerçekleştirilmesi kolay olmayan birçok eşya bulunmaktadır. Bu tür eşyaların çok dikkatli olarak işlemlerden geçirilmesi gerekir. 

Marangozlu Taşıma

Çeşitli araçlarla yapılan taşıma hizmetleri, müşterilere ait eşyaların zaruri durumla karşılaşmasının önüne geçilerek, alıcı firmanın bulunduğu bölgeye ulaştırılması sağlanır. Bundan sonra yapılacak işlem ise eşyanın montajı olur. 

Evden veya işyerinden başka yere nakliye işinde bulunan marangozlarının da beraberinde olmasıyla "Marangozlu Taşıma" işlemlerinden söz edilebilir. Firmamız içerisinde yer alan tecrübeli marangoz mesleğini yapan personelimiz ile müşterimizin eşyalarını tekrardan kurulumu oluşur. Kurulumu yapılan ev veya işyerinin teslimatı gerçekleştirilir.

Marangoz yaptığı işin ustası konumunda yer aldığından, montaj ve kurulum işlemlerinin gerçekleştirilmesi sırasında herhangi bir sıkıntı yaşanmamaktadır.

Marangozlu Taşıma İşleminin Avantajları Nelerdir?

"Marangozlu Taşıma" hizmetinin diğer hizmetlerden ayrı olmasının sebebi, kurulum ve montaj esnasında eşyalarınızı kurmak için işinde profesyonel marangoz gelmesidir.  Bunun için ilk önce mobilya veya eşyalarınız ambalajlama yapılması sonucunda müşterilerimizin evlerinden  alırız. Eşyanın ağırlığına ve boyutuna göre belirlenen araca, ambalajlanan mobilya iyice yerleştirilir. Araca yüklendikten sonra alıcı firmaya yönlendirilir, teslim edilir.

Tümü