Fuar ve Etkinlik Taşımacılık Hizmeti

04.02.2022
Fuar ve Etkinlik Taşımacılık Hizmeti

Ülkemiz içerisinde yaşadığımız bir yılı baz alırsak, aldığımız yıl içerisinde çokça etkinlikler hazırlanır, fuar alanı yapılır. Gerçekleştirilen bu etkinlik ve fuarlarda insan popülasyonu oldukça fazla olacaktır. Görsellik burada göze çarpmaktadır.

Görsellik ve çeşitli nesnelerin sunumu amaçlı çeşitli firmalara ait fuar standları bulunur. Bu fuar standa ve eşyalarının taşınmasını firmamız gerçekleştirir. Her ne kadar taşıma işlemi olsa da dikkatsizce ve sorumsuzca yapılan işlemlere firmamızda barındırmamaktayız.

Fuar Taşımacılık hizmetinde en önemli etken zamandır. Firmaya ait fuar standının hazırlanması için mümkün oldukça eşyaların erken yerleştirilmesi gerekir. Stantta sunulacak herhangi bir iş makinesi veyahut döşeme malzemeleri gibi fuar konseptine bağlı olarak değişen teçhizatların sergilenmesi gerekli görülür.

Ulusal Lojistik & Antrepo kapsamında edinmiş olduğumuz tecrübeler ve iletişim kurduğumuz bağlantılarımız sayesinde,  herhangi bir aksilik yaşanmasının önüne geçecek şekilde fuar nakliye işlemlerine devam etmektedir.

Etkinlik ve fuar lojistiği süreci içerisinde  yapılması gereken taşıma işlemlerimiz ile pek çok müşterimiz tarafından düzenlemiş oldukları etkinliklerde bizden çokça memnun olmuşlardır.

Firmamız içerisinde bulunan ve birçok insanın yararlanabildiği bu Fuar ve Etkinlik Taşımacılık hizmeti, hemen hemen her türlü taşımacılık ekipmanlarından ortak olarak yararlanabilir. Taşıma işlemleri ile alan arasındaki mesafe çok az olacak şekilde gerçekleştirilecek ise karayolu kullanılarak lojistik sağlanır.

Yukarıdaki durumun aksine taşıma işlemleri ve fuar yapılacak alan arasındaki mesafe uzak ise deniz ya da hava yolları kullanılarak lojistik kısmından yararlanılır. Her iki mesafe aralıklarında da gerçekleşen bu faaliyet, firmamız tarafından farklı farklı tüm yollarla yapılmaktadır.

Fuar Taşımacılık Hizmetinin Farklı Birçok Avantajlar Nedir?

Fuar Taşımacılık hizmetlerine sahip olan firmamız, fuar taşımacılık araçlarımızın ve içerisinde iş gücü sağlayacak çalışanlarımız, yoğun şartlarda çalışabilecek, en kısa sürede taşımı gerçekleştirildi.

Buna göre fuar ve etkinlik sürecindeki kısıtlı zamanları en avantajlı şekilde değerlendirecek donanımla hazırlanmıştır. Stant, ürettikleri ürünlerin veya bünyelerindeki bulunmuş oldukları faaliyetleri firmaların sunmasına yardımcı olan bir iş bölümüdür. Firmalar için minimum bütçe ile reklam ve tanıtım yapma fırsatı sunan bir eylem olmaktadır.

Tümü