İzmir Eşya Depolama

28.01.2022
İzmir Eşya Depolama

Firmamız içerisinde müşterilerine sunduğu birçok faaliyet bulunur. Bu faaliyetlerden biri ise "Eşya Depolama Hizmeti" dir.  "Eşya Depolama Hizmeti" kavramı, yedekte bulunan veya sabit bir yere konumlandırılmayacak özellikteki eşyaların korunması ve saklanması işlemlerini içerir.

Eşya Depolama Hizmeti Kapsamında Neler Olur?

Eşya depolama hizmetinde, depolanacak eşyaların müşterilerin talep ve beklentilerine göre hangi şartlarda olması gerektiği firmamız tarafından belirlenir. Depolama süresi bittiğinde, depolama için ek süre isteyen müşteriler ile anlaşma tekrarlanırken, ek süre istemeyen müşteriler ile anlaşma sonlanır ve firmamız ücretini alır.

Pek çok insanın alanı dar olması nedeniyle eşyalarını koyacak yer ararlar. İşte bu durumda devreye uzman kadrosu ile firmamız girer. Firmamız en son teknolojiye sahip ekipmanlarla ve teknik bilgilerle donanmış olan personeller ile müşteri memnuniyetini uzun zamandır kazanmaktadır.

Gelelim fiyatların belirlenmesine. Depolanacak ürün veya malzemelerin fiyatları; eşyanın kapladığı alana, birim ağırlığına ve depoda bekletilme süresine bağlı olarak farklılıklar gösterebilir. Ayrıca farklı bölgelerde yer alan bayilerde, depolama faaliyetinin ücreti arasında hafif bir oynama görülmektedir. Bu durumda bizi tercih eden müşterilerimizin çok büyük olacak şekilde etkileme yapmamaktadır.

Firmamız tarafından depolama yapılması için verilen eşyaların sözleşmesi firmamız ve müşteri arasında gerçekleştirilir. Eşyanın kırılması, parçalanması veyahutta çizilmesi gibi bir durum söz konusu ise 2 kat ambalajlama yapılır. Ayrıca herhangi bir doğal afet sırasında eşyanın üzerinde meydana gelebilecek hasarların karşılanması yine tarafımıza ait olur.

Eşya depolama hizmeti için Uzun yıllardır biriken tecrübemizde ve ileri teknolojik ekipmanlarımızdan yararlanabilirsiniz. Eşyalarınızın depolama hizmeti kapsamında, depolama alanının koşullarını dikkatlice inceleyerek eşyanızın bulunabileceği bir konummu öğrenmelisiniz. Bunu yapmak size ve eşyalarınızın korunması in avantaj sağlar.

Depolama alanının bakılması gereken özelliklerinden bazıları; duvarlardan ve yerden gelen rutubet durumu, depolanacak eşyanın hacim ve boyut olarak alana sığabilecek olma durumu, eşyanın böceklenmesini veya güvelerin yuvalanma olasılığının olup olmaması gibi fiziksel özelliklere bakılmalıdır.

Ev veya işyerinde bulunan depolama hizmeti için eşyalarınız nedeniyle bir alan belirlemek gerekir. Bu hizmet için firmamıza iletişim ve ulaşım ile telefonlarımızdan irtibat kurabilir, bilgi alabilirsiniz.

Tümü