Fabrika Taşıma İzmir

21.01.2022
Fabrika Taşıma İzmir

Firmamız içerisinde bulunan bir başka hizmetimiz "Fabrika Nakliyesi" işlemidir. Fabrika nakliyesi kendi sektörü içerisinde görülen büyük ilerlemeler sahip olmaktadır. Evden eve taşımacılık hizmeti kadar bilindik ve genellikle tercih edilen bir hizmet olmasa da kendi alanında ihtiyaç görülen bir hizmettir.

Bilindik boylardaki evlerin veya işyerlerin taşınması bir hayli zahmetli olurken firmaların belli bir bölgedeki fabrikaların taşınması oldukça pahalı ve zor bir işlemdir. Fabrikanın kendisi haricinde içerisindeki ekipmanlarda dahil taşınma faaliyeti bulunulur.

Firmamız müşterilerini böyle büyük bir yükün altına sokmak istemez. Bu yüzden uygulayacağı bu işlemi mümkün oldukça düşük maliyetle gerçekleştirir. Her sektörün ekipmanları farklı boyutta ve farklı işlevlidir. O yüzden kullanım hassasiyetini de göze alarak taşınma gerçekleştirilir.

Firmamızın Kusursuz ve Güvenilir Fabrika Taşımacılığı Hizmeti

Fabrika taşımacılığı hususunda hiçbir müşteri vasfındaki firma hata kabul etmez. Bunun nedeni en ufak kırılma, parçalanma gibi durumlarda çeşitli özellikteki ekipmanlara zarar gelmesinin önüne geçilmelidir. Ayrıca karşı karşıya kalınacak en ufak taşıma durumunda alınacak hasarlar firmaya ek maliyet anlamına gelmektedir.  

Çeşitli taşıma işlemleriyle uğraşan firmamız, yaptığı işlerle kalitesini göstermiş ve müşteri memnuniyetini hak etmiş olmaktadır. Yaptığımız işin kaliteli olması, müşterilerin gereksinimlerini anlamamız ve ona göre yönlenmemizin etkisi büyüktür.

Taşımacılık sektöründe birçok firma olmasına rağmen "Fabrika Taşımacılığı" hizmeti alanında önde gelen firmalardan olmaktadır. Bu yüzden firmamızı tercih edip bize gelen pek çok müşterinin oluşturduğu talep başvuruları doğrultusunda, firmamız ilk önce keşif yapma ihtiyacı duyulur.

Keşif işleminde hangi malzemenin veya ekipmanın taşınması gerektiğine karar verilir.  Malzemelerin veya farklı ebatlardaki makinelerin taşınması için farklı araçlarla çalışmalar yapılır.

İşletme bünyemiz içerisinde birden fazla ekiplerimiz bulunur. Gerekli görülen durumda birçok eli işe yatkın olup, tecrübe sahibi personellere taşıma işlemlerimizde yer veririz. Firma prensiplerimiz arasında "Her ne işi yaparsan yap, karşı taraf memnun kalacak şekilde yap" ilkesi yer alır.

Taşıma sırasında yapılacak işlemler için vinç gerekli olabilmektedir. Bu nedenle yanımızda getirdiğimiz vinç ile sizin fabrikanızda bulunan taşınabilir nitelikteki yüklerinizi yeni fabrika alanına konumlandırmaktayız.

Tümü